Polish

Spółka z o.o. PMG Techniek B.V. wita Państwa w Waszym języku ojczystym.

Ponieważ nasza oferta podnośników koszowych jest aktualizowana każdego dnia, z powodów praktycznych podjęliśmy decyzję o publikacji w Państwa języku jedynie tej strony.

Spółka z o.o. PMG Techniek B.V. jest holenderską firmą z siedzibą w Limburgii, jednej z prowincji w Holandii. Miasto Geleen, gdzie spółka ma swoją siedzibę, leży w niedalekiej odległości od trzech dużych miast w trzech różnych państwach: Eindhoven (w Holandii), Leuven (Lowanium, w Belgii) i Aachen (Akwizgran, w Niemczech). Takie położenie geograficzne skłoniło nas do poszukiwania możliwości biznesowych także poza Holandią.

Wyjaśnijmy krótko, dlaczego eksportujemy tak dużą liczbę podnośników koszowych. Odpowiedź na to pytanie jest właściwie bardzo prosta.

Podnośniki koszowe muszą spełniać szczególne, przewidziane przepisami prawa, wymagania dotyczące bezpieczeństwa. Przepisy te nie są ujednolicone na terenie Unii Europejskiej i różnią się w poszczególnych państwach członkowskich UE. Holenderska norma, do której się stosujemy, jest najbardziej surowa w całej Unii Europejskiej. Każde sprzedane przez nas za granicę urządzenie otrzymuje holenderski certyfikat inspekcji dozoru technicznego, z którego wynika, że spełnia ono wymagania normy. To znaczy, że dokonujecie Państwu zakupu bezpiecznego urządzenia, gdyż otrzymało ono dopuszczenie zgodnie z holenderską normą.

Najlepsze urządzenia, nasze doświadczenie i rozległa wiedza techniczna to składniki zapewniające doskonały rezultat końcowy.

Nasze podnośniki koszowe dostarczamy do niemal wszystkich państw członkowskich UE.   

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.